Frequently Asked Questions

Aliquam posuere erat et orci eleifend cursus. Nullam tempus odio sem, lacinia pellentesque neque mollis a. In ut tempor ligula. Vestibulum ultricies bibendum lorem, a sollicitudin tellus euismod vel. Nam suscipit, diam ut volutpat lobortis, nibh ipsum tempor nibh, a vehicula tellus justo id nibh. Nulla pretium mollis convallis. Phasellus a nibh aliquet, ullamcorper quam aliquam, faucibus nulla. Phasellus mollis tristique vehicula. Vivamus sagittis, sem sed posuere aliquet, massa odio lobortis.

pcparcam.com üzerinde yapmış olduğunuz alışverişlerde alışveriş güvenliği için web sitemiz kişisel bilgilerinizi koruyacak şekilde tasarlanmış ve yazılım alt yapısı ile güvenliği kontrol edilmektedir. Neredeyse yapılan tüm işlemler de ip bazlı olarak ve yasal sınırlar içerisinde kayıt altına alınmaktadır. Böylelikle yapılan işlemlerin kim tarafından yapıldığı bilinmektedir. Özellikle kişisel verilerin korunması konusunda ekstra önlemler alınmış, Comodo SSL sertifikası ile güvenilir güvenlik sertifikası tanımlanmıştır.

asd

Aldığım ürünleri veya siparişimi komple iptal edebilir miyim. Tüketici hakları kapsamında ilgili kanun hükümleri doğrultusunda satın aldığınız bir ürünü neden belirtmeksizin 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

One More Question?

If you have more questions, send us a message and we will answer you as soon as possible.

faq banner